MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6684650
nr 668 4650
Byrå
1950-tal, teak, längd: 74, djup: 40, höjd: 109
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 november 2010
kl 18:01:47
200 kr
150 kr
250 kr